g

Gravida proin loreto of Lorem Ipsum. Proin qual de suis erestopius summ.

Recent Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.


  Follow Us:
  Tagasi üles

  01

  Kavandamine

  Esimeses etapis positsioneerime oma toote ja tulevased võimalikud kliendid, kellele maja või korter on rajatud. Loome kliendiprofiili- noored, pered, välismaalased, üüriinvestorid jne. koostame eskiisjoonised, esialgsed sisekujunduslahendused ja ligilähedase ajagraafiku.

  02

  Projekteerimine

  Loome vajalikud arhitektuursed, konstruktiivsed ja eriosade projektid ning kommunikatsioonide liitumisprojektid. Koostame täpsed ehitus- ja finantsgraafikud, korraldame vajalikud hanked ja valmistame ette ehitus- ja müügiprotsessi.

  03

  Ehitamine ja müügikorraldus

  Koos partneritega korraldame kogu ehitusprotsessi päris algusest lõpuni, mil kliendile ulatatakse võtmed. Ehituste valmides taotleme vastsetele hoonetele vajalikud kasutusload. Müügikorralduse eest kannavad hoolt kinnisvaramaaklerid. Tagame oma tööle kaheaastase garantii.

  a

  Meist

  Me asume tööle hetkel, mil detailplaneering on kehtestatud ja ehitusõigus määratud.
  Kõigepelt võtame endi õlule kogu vajaliku dokumentatsiooni eest hoolitsemise - eelprojekt, põhiprojekt ja eriprojektid.
  Ehitustöö alates oleme peatöövõtjad, aga selle kõrval teeme suure hulga ehitustöid oma meistrimeestega. Sel moel on tulevasel kliendil võimalik pöörduda otse meie juurde, kui takkajärgi peakski mõni mure tekkima.
  Oleme operatiivsed ja paindlikud ning seda juba aastast 2011. Meie tööna on valminud paarismaju, ridamaju ja väiksemaid kortermaju. Nende kõrval aga peaaegu sajandi vanuseid puidust elamuid, mis on meie abiga äratatud uule eluringile. Me ei raja isikupäratuid betoon- ja klaasdžungleid, vaid ennekõike kordumatuid elukeskkondi, milles on iseloomu!

  Varasemad arendused

  1
  eramu
  4
  paarismaja
  3
  korterelamut
  12
  ridaelamut

  Meie töökas, kogemustega meeskond

  Viljar Kapp

  Juhataja

  viljar@tartal.ee | +372 5159 457

  Ard Ernits

  Kinnisvara projektijuht

  ard@tartal.ee | +372 5205 719

  Meie koostööpartnerid

  Järgnev auväärt nimekiri räägib iseenda eest.