g

Gravida proin loreto of Lorem Ipsum. Proin qual de suis erestopius summ.

Recent Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.


  Follow Us:
  Tagasi üles
  Image Alt

  Meist

  1

  Tartal Grupp

  Tartal Grupp töötab gaasivarustuse ja kinnisvara valdkondades peaaegu sama kaua kui 21. sajand on kestnud.
  Tõsi, gaasi me ise ei maapõuest ei ammuta ega müü, kuid kõike ülejäänut teeme küll, mida selle energiakandjaga ülepea on võimalik ette võtta.
  Kinnisvaraarenduste juures tegeleme paberimajandusega aga võtame ka ise haamri kätte. Nii oleme auga välja teeninud asjatundliku ja korrektse firma kuulsuse.
  Meie arved on alati makstud, riigimaksud tasutud ning klientide tagasiside tunnustav.

  2

  Gaasitööd ja Soojatrassid

  Meie inimesed on oma alal kullaprooviga meistrid – kogenud, koolitatud ja nende teadmised on tunnustatud kõigi vajalike sertifikaatide vääriliseks. Meie inimesed rakendavad „Saksa täpsuse ja Eesti visadusega“ oma rikkalike teadmisi rajamaks tipptasemel gaasitaristuid. Tänu neile ongi Tartal Grupp tänasel päeval üks usaldusväärsemaid ettevõtteid Liivi- ja Eestimaa kubermangudes.
  Andke meile gaas ja me paneme ta toru sisse, just sel kiirusel ja sedapidi voolama nagu parajasti vaja!
  Tartal Grupp OÜ`l on järgmised sertifikaadid: gaasitöid juhtiv isik, surveseadmetöid juhtiv isik, keevituskoordinaator, kaugküttetorustike valdkonna tehniline järelvaataja, ehitusjuht III, sertifitseeritud terase ja roostevaba terase keevitajad ja jätkutööde teostajad.

  Me ehitame: gaasisüsteeme – A,B,C,D kategooria gaasipaigaldisi, gaasitorustikke (maagaasi- , vedelgaasi- , biogaasi- ja tööstuslikke), vasest, terasest, plastist ja roostevabast terasest gaasitrasse.

  Me ehitame terveid küttesüsteeme, millesse kuuluvad: eelisoleeritud soojatorustikud, katlamajad, soojasõlmed ja nende paigaldus.

  Väärib mainimist, et meie torutööde mahust moodustab 80% kaugkütte ehitus.

  3

  Kinnisvaraarendused

  Me asume tööle hetkel, mil detailplaneering kehtestatud ja ehitusõigus on määratud.

  Kõigepelt võtame endi õlule kogu vajaliku dokumentatsiooni eest hoolitsemise – eelprojekt, põhiprojekt ja eriprojektid.
  Ehitustöö alates oleme peatöövõtjad, aga selle kõrval teeme suure hulga ehitustöid oma meistrimeestega. Sel moel on tulevasel kliendil võimalik pöörduda otse meie juurde, kui takkajärgi peakski mõni mure tekkima.
  Oleme operatiivsed ja paindlikud ning seda juba aastast 2011. Meie tööna on valminud paarismaju, ridamaju ja väiksemaid kortermaju. Nende kõrval aga peaaegu sajandi vanuseid puidust elamuid, mis on meie abiga äratatud uule eluringile. Me ei raja isikupäratuid betoon- ja klaasdžungleid, vaid ennekõike kordumatuid elukeskkondi, milles on iseloomu!

  4

  Kliendid

  Me tegutseme seal, kus on energia! Meie klientide seas on nii gaasivõrkude haldusettevõtted kui soojusenergia müüjad. Meie abi on vaja taristuehitus firmadel ja ehituste peatöövõtjatel. Nende kõrval vajavad meid erinevad tootmis- ja tööstusettevõtted.

  5

  Missioon

  Tartal Grupp OÜ missiooniks on usaldusväärsus – garanteeritud kvaliteet ja tähtaegadest kinnipidamine.

  6

  Visioon

  Meie visioon on olla usaldusväärne partner ning väärtustada koostööd.